O organizacji gościonnej: Europass Academy Barcelona

O organizacji gościonnej: Europass Academy Barcelona

Chcielibyśmy Wam przedstawić jednego z naszych partnerów w ramach projektu “Edukacja Bez Granic”. Europass Academy Barcelona to miejsce, w którym kreatywność, edukacja i innowacja spotykają się w jednym z najbardziej malowniczych zakątków Europy.

Zlokalizowana w samym sercu Barcelony, Europass Academy Barcelona stanowi hiszpańską siedzibę Europass Teacher Academy, największego europejskiego dostawcy kursów rozwoju zawodowego dla nauczycieli.

Europass Academy Barcelona (EAC) to miejsce, które koncentruje się na projektowaniu i dostarczaniu programów edukacyjnych z zakresu dobrostanu, kreatywnej sztuki, innowacji i nauczania języków. Ich celem jest wzmocnienie szkół, firm i organizacji, zarówno publicznych, jak i prywatnych, poprzez dostarczanie inspirujących programów edukacyjnych.

Współpraca z Europass Academy otwiera przed nami nowe możliwości i horyzonty edukacyjne. Razem jesteśmy gotowi na tworzenie innowacyjnych i inspirujących programów, które przynoszą korzyści naszym uczestnikom i społecznościom!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content