Lubelskie lokalnie mikrodotacje fio 4

Tytuł projektu
 „Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 4”

Finansowanie projektu:

Projekt jest finansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności ze środków Funduszu Inicjatyw  14-2020

Termin realizacji projektu
25.05.2020r. – 24.07.2020r.

Cel główny: zwiększenie kompetencji prowadzenia spotkań i edukacji w formie zdalnej przez 20 pracowników, współpracowników i wolontariuszy organizacji pozarządowych z terenu województwa lubelskiego w okresie 25.05.2020r. – 24.07.2020r.

Działania realizowane w ramach projektu:

1. Stworzenie strony internetowej Fundacji.
  2. Zakup sprzętu: laptopa i urządzenia wielofunkcyjnego.
  3. Rekrutacja uczestników szkoleń online.
  4. Realizacja 2 szkoleń 15 godzinnych w formie zdalnej dla 2 grup 10 osobowych dotyczących edukacji zdalnej.

Opis szkolenia:

Tytuł: „Prowadzenie spotkań edukacyjnych online”

Czas trwania szkolenia: 15 godzin (5 spotkań online x 3 godziny)

Terminy realizacji szkolenia:

1 grupa: 1, 3, 6, 8, 10 lipca 2020 godz. 17.00-19.15

2 grupa: 2, 4, 7, 9, 14 lipca 2020 godz. 17.00-19.15

Cel szkolenia: nabycie kompetencji prowadzenia szkoleń e-learningowych.

Program szkoleń:

1. Aspekty techniczne związane z prowadzeniem szkoleń e-learningowych
  2. Specyfika szkoleń elearningowych
  3. Planowanie szkoleń e-learningowych
  4. Edukacja i spotkania online – sposoby na interakcję z uczestnikami oraz narzędzia ICT w szkoleniach e-learningowych
  5. Budowanie relacji w szkoleniach e-learningowych

Trenerzy realizujący szkolenia:

Ewa Kalińska-Grądziel – psycholog/ trener I i II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Właściciel Szkoły Trenerów Progress.

dr Wiesław Talik – psycholog/ trener I i II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Właściciel Szkoły Trenerów Progress.

Piotr Jędruszak – trener VCC, specjalista programów do realizacji szkoleń zdalnych oraz aplikacji ICT ułatwiających nauczanie

Rekrutacja do projektu:
Osoby zainteresowane udziałem w projekcie proszone są o przesłanie scanu “Deklaracji uczestnictwa w projekcie” oraz “Zgody na wykorzystanie wizerunku” na adres: kontakt@fundacjaproedu.org.pl
Dokumenty są do pobrania: