Funkcjonalności platform szkoleniowych

Funkcjonalności platform szkoleniowych

Platformy do szkoleń online oferują różne funkcjonalności. Można albo dostosować planowane szkolenie do opcji dostępnych na danej platformie, albo też szukać takiej, która wpasuje się w pomysł na szkolenie online i zaplanowane aktywności. Przydatne są: możliwość udostępniania ekranu przez trenera i uczestników szkolenia, elektroniczny flipchart – biała tablica do pisania przez użytkowników, chat, możliwość nagrywania, możliwość pracy w oddzielnych pokojach (praca w podgrupach).

Ważna dla nas jest również dopuszczalna liczba uczestników spotkania. Koszty dostępu rosną wraz z liczbą uczestników, którzy mogą uczestniczyć w jednym czasie w wydarzeniu online. Planując więc spotkanie online, należy przewidzieć liczbę uczestników i przygotować odpowiednią platformę webinarową/szkoleniową.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób dobrać odpowiednią platformę szkoleniową do swoich celów, zachęcamy do pobrania naszego darmowego e-booka “”Edukacja i spotkania online – angażujące formy prowadzenia zajęć”, który dostępny jest tu: POBIERZ E-BOOKA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content